Blog

Wynajem sali weselnej – o czym należy pamiętać?

Ślub jest jednym z najważniejszych wydarzeń w życiu. Przyszli Państwo Młodzi marzą o tym, by ten dzień był wyjątkowy i zapadł na długo w pamięć nie tylko im, ale również gościom weselnym. Właśnie dlatego już na wiele miesięcy przed ślubem rozpoczynają przygotowania do tego szczególnego dnia. Jedną z kluczowych kwestii, nad którą muszą się zastanowić, jest wybór odpowiedniej sali weselnej, który nie jest prosty. Poszukując idealnego miejsca, warto zwrócić uwagę na wiele aspektów, które mogą okazać się istotne dla gości czy dla samych nowożeńców. O czym należy pamiętać, decydując się na wynajem sali weselnej?

Wielkość sali i lokalizacja

Przed rozpoczęciem poszukiwań wymarzonej sali na wesele należy zastanowić się, ilu gości ma pojawić się na uroczystości. Niektóre sale weselne mogą zwyczajnie okazać się za małe na organizację imprezy dla większej liczby gości. Warto również zwrócić uwagę czy wielkość i kształt sali pozwolą na ustawienie stołów w taki sposób, by przybyli goście czuli się przy nich komfortowo. Istotna jest również wolna przestrzeń, która przeznaczona będzie do tańca, a także dla zespołu weselnego lub DJ‑a. Osoby, które organizują imprezy okolicznościowe w naszej Villi Wilanów, mają do dyspozycji aż 250 metrów kwadratowych przestrzeni, dzięki czemu mogą zapewnić gościom wiele rozrywek i zdecydować się na zaproszenie większej liczby osób. Istotna może okazać się również lokalizacja sali weselnej, szczególnie jeśli goście nie będą nocować w miejscu, w którym zorganizowane jest przyjęcie. Naszą restaurację wyróżnia wyjątkowa lokalizacja, ponieważ znajduje się ona 15 minut od centrum Warszawy, dzięki czemu każdy z gości weselnych z łatwością może do niej dotrzeć.

Menu i ogród

Jedną z ważniejszych kwestii podczas organizacji przyjęć jest menu. Ważne, aby potrawy spełniały oczekiwania wszystkich gości, również tych, którzy są na diecie wegetariańskiej czy wegańskiej. Organizując wesele w naszej restauracji macie Państwo do wyboru wiele różnych możliwości, jeśli chodzi o catering. Oferujemy na przykład stoły i bary z przekąskami, bary kawowe, bufet czy grill. Jesteś my otwarci również na wszelkie propozycje osób, które korzystają z naszych usług. Z uwagi na to, że wesela organizowane są przede wszystkim w sezonie letnim, warto wybrać takie miejsce, które wyposażone będzie w ogród, w którym goście będą mogli się ochłodzić i cieszyć się zielenią. Zachęcamy do kontaktu z naszą restauracją i rezerwacji terminu. Willa Wilanów w okresie pandemii COVID-19 funkcjonuje na zasadzie wyłączności przy uwzględnieniu ograniczeń sanitarnych, co znacznie ogranicza ryzyko rozprzestrzeniania się wirusa.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych