Organizacja
wesel

OFERTA

Organizacja
wesel

Organizacja wesel to jedna z naszych specjalności. Robimy to profesjonalnie dbając o zadowolenie wszystkich uczestników imprezy.
Jeśli więc marzy Ci się organizacja wesela w Warszawie, Villa Wilanów jest odpowiednim miejscem, aby to zrobić. Wybierając naszą salę weselną możesz oczekiwać pysznych potraw wybranych zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Organizując wesele właśnie u nas, możesz liczyć na fantastycznie spędzony czas i wspomnienia, które na długo pozostaną w pamięci zaproszonych gości. Bez względu na to jak widzisz swoje wesele, przy wsparciu naszego personelu nadasz swoim marzeniom realny kształt. Oferujemy profesjonalne wsparcie w organizacji imprezy dbając o najdrobniejsze detale.
Oprócz sali weselnej dysponujemy również ogrodem, który pozwoli odetchnąć po intensywnych tańcach, lub po prostu pozwoli przewietrzyć się każdemu, kto będzie miał na to ochotę.

W Villi Wilanów zajmujemy się organizacją wesel oraz uroczystości zaślubin. Nasi goście mają do dyspozycji 250 m2 przestrzeni, na którą składa się pięć sal restauracyjnych, ogród z miejscem do tańca i grillem, chillout room oraz miniplac zabaw. Sale posiadają wyposażenie multimedialne, łącze internetowe, a także stanowisko DJ‑a z mikserem oraz profesjonalne nagłośnienie. Oprawę muzyczną i multimedialną możemy stworzyć zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku, dzięki czemu takie aktywności jak tańce lub karaoke mogą odbywać się w dowolnej części restauracji. Organizujemy także sesje fotograficzne dla Młodej Pary i jej gości.

Posiadamy bogate zaplecze gastronomiczne, które pozwoli skomponować dowolne menu. Zapewniamy różne opcje żywieniowe, obejmujące m.in. catering, całodzienne wyżywienie, stoły i bary z przekąskami w zależności od wizji i preferencji klienta. Do dyspozycji gości są również bary kawowe, bufet oraz grill.

250 m2 przestrzeni

5 sal restauracyjnych

ogród z miejscem do tańca

grill

chillout

miniplac zabaw

OFERTA

Sale weselne
z ogrodem w Warszawie 

Naszą restaurację wyróżnia to, że posiadamy sale weselne z ogrodem, które zlokalizowane są w niewielkiej odległości od centrum Warszawy. Królewski Wilanów to idealne miejsce do zorganizowania wesela w ogrodzie bez konieczności wyjeżdżania poza granice miasta. Częściowo zadaszona przestrzeń pozwala przenieść przyjęcie weselne na świeże powietrze i cieszyć się zielenią. Na życzenie klientów przygotowujemy sale weselne i ogród, dekorujemy je w wybranej stylistyce oraz zapewniamy oprawę muzyczno-multimedialną.

Villa Wilanów - Villa na wyłączność!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych