Blog

Gdzie urządzić firmową Wigilię?

Wielkimi krokami zbliża się do nas zima, a wraz z nią jedne z najbardziej magicznych świąt w całym roku – Święta Bożego Narodzenia. Ulubione święta dzieci, ale także dorosłych, którzy z niecierpliwością czekają na ich nadejście. W ten szczególny czas każdy z nas może zostać Mikołajem i sprawić radość swoim bliskim. Tradycja obdarowywania najbliższych podarkami jest piękna, bo uczy nas czułości i pielęgnuje w nas nawyk dawania czegoś od siebie innym. Święta kojarzą się nam przede wszystkim z domowym zaciszem, ale mogą być także doskonałą okazją do integracji pracowników w każdej firmie. O tym, jak i gdzie urządzić Wigilię firmową, aby była niezapomnianym wydarzeniem, dowiecie się z dzisiejszego wpisu!

Dlaczego warto urządzać Wigilię pracowniczą?

Wspólne świętowanie jest jednym z najważniejszych elementów tworzących naszą kulturę i spajających społeczeństwa. Tylko ludzie (wśród wszystkich zwierząt zamieszkujących naszą planetę) rozróżniają dzień powszedni i święta. Zwierzęta żyją zawsze w dniu powszednim – pracują, jedzą, śpią. Ludzie co jakiś czas potrzebują świętowania, aby nadać swojemu istnieniu dodatkowego wymiaru. Życie pozbawione świąt byłoby bardzo zubożone. Świętowanie jest czynnością grupową, nie można świętować w pojedynkę. Zbiorowość jest konieczna, aby święto mogło być przeżyte tak, jak należy. Dzięki temu utwierdzamy się w przekonaniu, że całe nasze społeczeństwo czy grupa wyznaje wspólne wartości, co powoduje, że możemy wspólnie przeżywać ważne dla nas wydarzenia i tworzyć wspólne wspomnienia, które cementują każdą wspólnotę.

Z wymienionych wyżej powodów warto co roku urządzać Wigilię dla pracowników swojej firmy. Takie wspólne spotkanie poza biurowymi realiami sprawi, że współpracownicy będą mieli okazję lepiej się poznać, zrelaksować, a także odpocząć od codziennych firmowych obowiązków i zmartwień. Święta nadają sens życiu jednostki i całej grupy, a także zbliżają do siebie ludzi. Ma na to wpływ uroczysta atmosfera świąt, która jest tworzona przez odpowiednie ubrania, odświętną oprawę zewnętrzną, uporządkowaną przestrzeń, wspólne biesiadowanie przy suto zastawionym stole, rozmowy i śpiew. Te czynności wykonywane w grupie sprawiają, że czujemy wzajemną bliskość i jedność z pozostałymi uczestnikami święta. Podczas Wigilii firmowej można bezboleśnie i skutecznie rozwiązać wiele napięć oraz konfliktów, które w normalnej przestrzeni biurowej wydawały się nie do rozładowania.

Jakie miejsce wybrać na Wigilię firmową?

Wybór odpowiedniego miejsca, w którym będziemy urządzać Wigilię firmową, jest bardzo istotny. Przestrzeń ta powinna spełniać kilka ważnych warunków, aby mogła stanowić idealne tło dla tak ważnego wspólnego wydarzenia. Nasza willa znajdująca się w warszawskim Wilanowie specjalizuje się w organizacji spotkań firmowych o różnym charakterze. Do dyspozycji naszych klientów oddajemy piękną i estetyczną przestrzeń o dużym metrażu. Willa urządzona jest w eleganckim i lekkim stylu. Dużo naturalnych materiałów użytych do wykończenia wnętrz, jasne kolory, wielkie okna i designerskie meble oraz lampy tworzą oryginalne aranżacje, w których każdy poczuje się komfortowo. Takie miejsce jest wymarzone do organizowania pracowniczych Wigilii, podczas których możemy ugościć nawet do 150 gości. Wszystkie sale są dobrze oświetlone, klimatyzowane i przestronne. Dysponujemy bogatym zapleczem kuchennym i barem, dzięki czemu zapewniamy każdej firmie cudowną oprawę gastronomiczną. Nasi kucharze potrafią skomponować idealne wigilijne menu, które zaspokoi gusta nawet najbardziej wybrednych gości. Oferujemy także szeroki wybór różnorodnych trunków, które będą cudownym uzupełnieniem świątecznej uczty.

W obecnej sytuacji epidemicznej związanej z rozprzestrzenianiem się niebezpiecznego wirusa SARS-CoV-2 przywiązujemy największą wagę do środków bezpieczeństwa i ochrony osobistej. Wnętrza naszej willi są regularnie dezynfekowane, w każdym pomieszczeniu znajdują się płyny bakterio i wirusobójcze, którymi nasi goście mogą przemywać ręce. Dodatkową zaletą jest możliwość wynajęcia willi na wyłączność, dzięki czemu będziemy mieć pewność, że podczas naszej uroczystości nie będzie dochodziło do niepotrzebnego mieszania się ludzi z naszej firmy z osobami trzecimi. Ograniczenie kontaktów międzyludzkich jest, jak wiadomo, jednym z najważniejszych środków walki z pandemią oraz najskuteczniejszą metodą zapobiegania nadmiernej transmisji koronawirusa.

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych