Organizacja przyjęć w Warszawie – chrzciny, urodziny i komunie

W Villi Wilanów zajmujemy się szeroko rozumianą organizacją przyjęć. Obsługujemy wydarzenia rodzinne oraz imprezy okolicznościowe w klubowej atmosferze. Na życzenie klienta przygotowujemy dowolne opcje żywieniowe, które mogą być zrealizowane w formie bufetu, lunchu, uroczystej kolacji lub baru z przekąskami.

Organizacja 18 urodzin, jubileuszu małżeństwa, imprezy karnawałowej lub rodzinnej uroczystości przez naszych doświadczonych menedżerów jest gwarancją udanej zabawy i dobrych wspomnień. Szczegóły dotyczące organizacji przyjęcia ustalamy z klientami, dopasowując menu, aranżację przestrzeni oraz oprawę do indywidualnych potrzeb.

Organizacja chrzcin i komunii

W naszej restauracji organizujemy przyjęcia z okazji chrzcin i komunii. Przestrzeń restauracyjna o łącznej powierzchni 250 m2 pomieści nawet 150 osób. Uroczysty obiad lub poczęstunek możne zostać przeniesiony do częściowo zadaszonego ogrodu, z którego łatwo będzie obserwować dzieci bawiące się na niewielkim prywatnym placu zabaw. Wystrój sal i ogrodu dopasujemy do wizji klienta.

Organizacja urodzin

Inną usługą, którą proponujemy, jest organizacja urodzin dla dorosłych. Zapewniamy oprawę muzyczno-multimedialną oraz gastronomiczną w dowolnej formie. Posiadamy stanowisko DJ-a, profesjonalne nagłośnienie oraz miejsce do tańca. Udostępniamy telewizory i projektory, które mogą przydać się do wyświetlania prezentacji lub filmów. Do dyspozycji gości jest także sprzęt do karaoke oraz chillout room.

36