Oferta
dla firm

OFERTA DLA FIRM

Organizacja imprez
firmowych i konferencji

Zajmujemy się organizacją imprez firmowych i konferencji w Warszawie. Wiemy jak ważne jest miejsce, w którym odbywa się impreza, a także cała oprawa, w tym kulinarna. Dbamy o to, by firma, która wybierze Villę Wilanów, była w pełni usatysfakcjonowana. Zależy nam bowiem na zadowoleniu uczestników imprezy, a co za tym idzie chęci powrotu do nas.
Zorganizowanie udanego spotkania firmowego jest tak samo ważne zarówno dla małej, kilkuosobowej firmy, jak i dla firmy liczącej kilkadziesiąt i więcej osób. O powodzeniu imprezy świadczyć będzie satysfakcja jej uczestników. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do kontaktu z nami w celu dogrania szczegółów imprezy firmowej lub konferencji.

Villa Wilanów została stworzona z myślą o Twojej Imprezie.

Dogodna lokalizacja

15  minut od centrum Warszawy, 15 minut od lotniska Chopina, kilka minut od Pałacu w Wilanowie, parking, 5 sal, ogród a także zaplecze kuchenne i multimedialne – to możliwość organizacji imprezy o dowolnym profilu.
Przygotowaliśmy dla Was 250 m2 do wyłącznej dyspozycji oraz przestronny, częściowo zadaszony ogród.

Dwa poziomy

bogato wyposażony bar, grill, toalety, szatnia, chillout room, zaplecze kuchenno-gastronomiczne.
Nowoczesne, klimatyzowane i przestronne wnętrza pomieszczą  nawet 150 osób. Wszystkie sale posiadają dostęp do światła naturalnego i sztucznego.

Salka VIP

Dla kilkunastu osób, to propozycja na kameralne spotkanie, naradę czy posiedzenie Rady Nadzorczej.

Bar

W BARZE czekają na Was trunki z najwyższej półki, szeroki wybór win, herbata, kawa.
Możemy przygotować catering, przerwy kawowe, lunche serwowane i bufetowe, grille, uroczyste kolacje lub po prostu całodzienne wyżywienie.
Organizujemy również degustacje, imprezy tematyczne, świąteczne i noworoczne, a także imprezy dla Twoich Klientów.

Ogród

to impreza w wyjątkowej, luźniejszej atmosferze, wśród kwiatów i zieleni, z możliwością wykorzystania grilla.
Podjazdy dla osób niepełnosprawnych.
Do Waszej dyspozycji pozostają telewizja kablowa, telewizory, multimedialny projektor Full HD, profesjonalny sprzęt nagłośniający na obu poziomach i w ogrodzie.
Możliwość muzyki na żywo, pianino w ogrodzie zimowym, karaoke. Villa posiada łącza internetowe 2,4 GHz, 5 GHz, stanowisko DJ z mikserem.
Zaplecze kulinarne to w pełni wyposażona kuchnia o powierzchni ponad 100 m2, bogato wyposażony bar, a nawet piec do pizzy.

OFERTA DLA CIEBIE

Kolacje degustacyjne
w Warszawie

Kolacja degustacyjna to wyjątkowy sposób na miłe spędzenie wieczoru. Jeśli zastanawiasz się, gdzie można zabrać swojego kontrahenta biznesowego, swych pracowników lub też drugą połówkę, Villa Wilanów jest odpowiednim miejscem, by to zrobić. Zorganizujemy dla Ciebie kolację degustacyjną w Warszawie, która przyniesie satysfakcję nie tylko Tobie, ale również wszystkim jej uczestnikom. Zapraszamy do kontaktu i ustalenia szczegółów.

 

Twoja Impreza będzie zawsze mile wspominana!
Villa Wilanów - Villa na wyłączność!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych