Oferta
dla Ciebie

Szukasz miejsca na organizację wesela, komunii, czy klubu na imprezę urodzinową?

Chrzciny

Wesela

Komunie

Urodziny

OFERTA DLA CIEBIE

Oferta dla Ciebie

Jeden z najważniejszych dni w życiu. Zorganizuj ślub i wesele w Królewskim Wilanowie, 15 minut od centrum Warszawy!

Wyjątkowa data, osiemnaste urodziny, rodzinny jubileusz, a może niezapomniana czterdziestka? Liczy się dobra i bezpieczna zabawa w wyjątkowym otoczeniu.

OFERTA DLA CIEBIE

Sala weselna
z ogrodem

eśli planujesz organizację wesela i chcesz by odbyło się w wyjątkowym miejscu, serdecznie zapraszamy do Villi Wilanów. Posiadamy salę weselną z ogrodem, dzięki której spędzisz niezapomniane chwile w tym najważniejszym dniu życia. Nasza restauracja zadba o smaczne posiłki i odpowiednią oprawę. Ogród przy naszej restauracji to wisienka na torcie dla każdego wesela. Nikt nie odmówi sobie przyjemności zaczerpnięcia świeżego powietrza po wyczerpujących tańcach lub po obfitym posiłku. Sala weselna z ogrodem umożliwia korzystanie z uroków przyrody, kiedy tylko przyjdzie ochota, by się przewietrzyć.
Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą oraz do kontaktu z nami. Proponujemy Ci organizację wesela w wyjątkowym miejscu.

OFERTA DLA CIEBIE

Klimatyzowane
sale

KLIMATYZOWANE SALE na 150 osób do wyłącznej dyspozycji Państwa Gości.
OGRÓD to impreza w wyjątkowej, kameralnej atmosferze, wśród kwiatów i zieleni z możliwością wykorzystania grilla.
100-metrowe zaplecze kuchenno-gastronomiczne to możliwość przygotowania dowolnego menu skomponowanego zgodnie z indywidualnym upodobaniem Twoich Gości.
BAR, bufet, tradycyjnie przy stole, TAŃCE w środku lub na powietrzu, grill, chillout room, sesja fotograficzna, karaoke.
Mini PLAC ZABAW, na którym najmłodsi mogą spędzić czas.
Przygotowane PROFESJONALNE NAGŁOŚNIENIE w budynku i na zewnątrz, oprawa multimedialna, stanowisko DJ z mikserem. Villa posiada łącza internetowe 2,4 GHz i 5 GHz.
Menu, wystrój, muzyka, oświetlenie-wszystko dopasujemy do wymagań Twoich i Twoich Gości.

Twoja Impreza będzie zawsze mile wspominana!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych