Blog

Gdzie i jak zorganizować przyjęcie komunijne?

Pierwsza komunia święta to wyjątkowo ważne wydarzenie w życiu każdego młodego katolika. Podczas uroczystej mszy młodzi ludzie po raz pierwszy w swoim życiu przyjmują Eucharystię, czyli symbolizujący ciało Chrystusa opłatek. Pierwszą komunię mogą przyjąć tylko ci młodzi wierni, którzy znają już podstawowe prawdy wiary i rozumieją tajemnicę przeistoczenia się chleba i wina w ciało i krew Chrystusa. W naszym kraju do pierwszej komunii świętej przystępują zazwyczaj uczniowie klas trzecich szkół podstawowych. Dla każdego z nich jest to wielkie wydarzenie, do którego pilnie przygotowują się przez cały rok. W tym szczególnym dniu cała rodzina celebruje wraz z dzieckiem ten doniosły moment w jego życiu. Tradycją jest wyprawianie uroczystego obiadu rodzinnego, na który zaprasza się rodzinę oraz najbliższych przyjaciół.

Jednak przygotowanie takiego wystawnego obiadu dla całej gromady gości, z którymi chcemy wspólnie świętować, to dla wielu współczesnych rodziców spory problem. Przede wszystkim brakuje im czasu, który jest potrzebny, aby dobrze przygotować się do takiej rodzinnej imprezy. Zakupy, gotowanie, sprzątanie, udekorowanie domu, nakrywanie do stołu, obsługiwanie gości, a następnie sprzątanie całego bałaganu po przyjęciu to bardzo dużo czasochłonnych obowiązków, na które nie mamy czasu. Aby komunijne przyjęcie mogło odbyć się w domu, rodzice muszą brać urlopy z pracy, które woleliby zostawić sobie na prawdziwy odpoczynek. Jak więc można sobie poradzić z tym problemem? Odpowiedź jest prosta – doskonałym pomysłem jest zorganizowanie przyjęcia komunijnego w naszej Villi Wilanów!

Dlaczego warto zorganizować komunię w naszym lokalu?

Zaoszczędzisz mnóstwo czasu.
Decydując się na organizację komunii w naszym lokalu, nie będziecie zmuszeni do robienia wszystkiego na własną rękę. Nasi pracownicy chętnie pomogą w ustaleniu komunijnego menu, ugotują dla Waszych gości pyszne dania, udekorują salę, przygotują stół oraz ogród, będą obsługiwać wszystkich uczestników przyjęcia, a później posprzątają cały bałagan. Dzięki temu nie będziecie zmuszeni do wielogodzinnej ciężkiej pracy związanej z przygotowaniem obiadu oraz obsługą gości.

Zaoszczędzisz pieniądze.
Na pierwszy rzut oka argument ten wydaje się podejrzany, jednak organizacja przyjęcia komunijnego w naszym lokalu to też oszczędność finansowa. Organizując obiad komunijny we własnym zakresie, wielu ludzi popełnia podstawowe błędy w planowaniu, co znajduje odzwierciedlenie w zbyt dużych zakupach robionych z myślą o imprezie. Brak doświadczenia w wyprawianiu takich przyjęć skutkuje najczęściej w złym zaplanowaniu budżetu potrzebnego na jego organizację.

Nie będziesz martwić się o zagrożenie epidemiologiczne.
Nasz lokal pracuje w reżimie sanitarnym. W czasie epidemii udostępniamy go na wyłączność, więc nasi klienci mają pewność, że nie będzie się u nas odbywać symultanicznie żadna inna impreza. Dzięki temu rodzina może bawić się we własnym gronie, a goście nie będą narażeni na kontakt z obcymi ludźmi. Naszym gościom zapewniamy też automatyczne dozowniki płynów do dezynfekcji. Są one rozmieszczone w kilku miejscach na każdym piętrze, a nawet w ogrodzie.

Możliwość zorganizowania imprezy plenerowej.
Do dyspozycji naszych gości oddajemy także piękny ogród z grillem, w którym można zorganizować przyjęcie plenerowe. Jest on częściowo zadaszony, dlatego idealnie nadaje się na taki imprezy. Rozwiązanie to jest szczególnie korzystne w obecnej sytuacji epidemiologicznej, gdyż zapewnia większe bezpieczeństwo zdrowotne dla wszystkich uczestników imprezy.

Przyjęcie skrojone specjalnie dla Ciebie i Twojej rodziny.
Podchodzimy indywidualnie do każdego klienta, dlatego każde odbywające się u nas przyjęcie jest nieco inne. Nasi pracownicy pomogą wybrać odpowiednie menu, a także podpowiedzą w sprawie muzyki, oświetlenia i wystroju wnętrza. Dzięki temu przyjęcie komunijne Twojego dziecka będzie oryginalne i doskonale dopasowane do Waszych potrzeb i oczekiwań!

secretcats.pl - tworzenie stron internetowych